I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą – PAIH Expo 2018

25 października 2018 r. zapraszamy na PGE Narodowy w Warszawie, gdzie odbędzie się PAIH EXPO 2018 – Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą. Krystalizująca się sieć Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest kluczowym elementem nowego modelu internacjonalizacji polskiego biznesu jako jednego z filarów Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Forum jako wydarzenie nie mające precedensu, ma za zadanie wypełnić lukę w edukacji krajowych środowisk biznesowych odnośnie narzędzi administracyjnej asysty ekspansji zagranicznej. Oprócz przekazywania solidnej i aktualnej wiedzy, możliwości dzielenia się dobrymi praktykami, wymiany myśli i pozyskiwania kontaktów, PAIH EXPO ma ambicję wpisania się na stałe w kalendarze polskich przedsiębiorców i awansowania do miana święta polskiego handlu zagranicznego.

12 pawilonów tematycznych zaprojektowanych zgodnie z kluczem geograficznym spowoduje, iż każdy region świata zostanie profesjonalnie i merytorycznie zaprezentowany przez lokalnych ekspertów biur handlowych PAIH. Dodatkowo dostępny będzie pawilon inwestycyjny, gdzie nasi pracownicy doradzą w zakresie pakietu usług PAIH dla inwestorów, a w dyskusjach panelowych z udziałem wyśmienitych gości, uczestnicy Forum będą mieli możliwość czerpania biznesowych inspiracji od największych inwestorów zagranicznych obecnych w Polsce. Forma pracy z uczestnikami warsztatów ma skutkować uzyskaniem praktycznej i kompleksowej wiedzy dotyczącej prowadzenia operacji biznesowych na ściśle zdefiniowanych rynkach. Każdy z prezentowanych kierunków przedstawi podczas Forum po trzy raporty sektorowe charakteryzujące branże o największym potencjale wzrostu w danym kraju czy regionie wraz z przekrojowym przewodnikiem po rynku. Wszystkie warsztaty będą się odbywać w języku polskim.

Uroczystego otwarcia wydarzenia dokona Premier Mateusz Morawiecki.

Projekt kierujemy do polskich małych i średnich firm, które planują lub już działają za granicą. Zakres merytoryczny wydarzenia skoncentrowany będzie wokół następujących zagadnień:

·         informacja o rynku i branżach priorytetowych

·         nawiązywanie relacji biznesowych

·         identyfikacja potencjalnych partnerów

·         identyfikacja barier wejścia

·         kultura biznesowa

·         dostępne instrumenty wsparcia

Wydarzenie zwieńczy PAIH EXPO Night. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Maria Jopek z zespołem Kroke.

PAIH EXPO to pionierska impreza inwestycyjno-handlowa, która gwarantuje:

·         12 pawilonów tematycznych z całego świata

·         Dostępność ekspertów z 56 Zagranicznych Biur Handlowych PAIH ze wszystkich kontynentów

·         Pawilon dla inwestorów

·         58 praktycznych warsztatów

·         168 raportów sektorowych i 56 przewodników po rynku

·         Wieczorną sesję networkingową – PAIH EXPO Night

·         Udział w imprezie jest BEZPŁATNY

 

Wydarzenie jest realizowane we współpracy z Grupą PFR.

Program i rejestracja: https://paihexpo.gov.pl/

 

Kanały social media:

·         LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6442368269478432769

·         Twitter: https://twitter.com/PAIH_pl/status/1036603025056514048

·         Facebook: https://www.facebook.com/events/2179746675615828/

Proponowana treść social media:

Zapraszamy na najważniejsze wydarzenie eksportowo-inwestycyjne tej jesieni! PAIH EXPO to dzień intensywnych warsztatów dla polskich eksporterów. Wskazówki jak podbić zagraniczne rynki przekażą pracownicy biur handlowych PAIH. Wszyscy, specjalnie na tę okazję, przyjadą do Warszawy.

REJESTRACJA: https://paihexpo.gov.pl/